Zespół

Radca Prawny Emil Mędrecki

Komplementariusz i Wspólnik Zarządzający Kancelarii Medrecki &Partners Law Office. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Centrum Prawa Amerykańskiego (organizowane przez Wydział Prawa Uniwersytetu Florydy). Od 2010 r. wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych we Wrocławiu. Od 2019 r. wpisany na listę Prawników Zagranicznych w Czechach oraz na Słowacji (European Lawyer).

Oddział Brno (Czechy)

Mgr. Milan Palásek, advokát

Ukończył Wydział Prawa Uniwersytetu Masaryka w Brnie (I semestr  Wydziale Prawa Uniwersytetu Vytautas Magnus w Kownie). Uprawnienia adwokata posiada od 2013 roku Adwokat Milan Palasek jest doktorantem na Wydziale Prawa Cywilnego Wydziału Prawa Uniwersytetu Masaryka. Regularnie uczestniczy w profesjonalnych konferencjach i publikacjach. Specjalizuje się w prawie odszkodowawczym oraz gospodarczym. Zapewnia obsługę prawną w języku angielskim i francuskim.

Mgr. Anna Čerbáková, advokátní koncipientka

Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Masaryka w Brnie (jeden semestr w The University College Effectus – College of Law and Finance w Zagrzebiu). Wpisana na listę aplikantów adwokackich prowadzoną przez Czeską Izbę Adwokacką. Biegle włada językiem angielskim i jako początkujący językiem hiszpańskim.

Mgr. Hana Lednická, advokátní koncipientka

Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Masaryka w Brnie. Wpisana na listę aplikantów adwokackich prowadzoną przez Czeską Izbę Adwokacką. Doświadczenie zdobywała m.in. podczas stażu w Trybunale Konstytucyjnym, a podczas studiów pracowała również w Kancelarii Komorniczej. Biegle włada językiem angielskim, porozumiewa się również w języku niemieckim.

Anna Ossosová

Studiuje na Wydziale Prawa Uniwersytetu Masaryka w Brnie. Z Kancelarią Mędrecki & Partners Law Office związana od 2020 roku. Biegle włada językiem angielskim i ma podstawową znajomość języka rosyjskiego.

Oddział Bratysława (Słowacja)

Aktualnie nie ma wpisów z podanej kategorii